Ruyada herkesin ustune gelmesi

1 beğenilme 0 beğenilmeme
44 okuma
8 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
Ruyamda ilk once evimin balkonundan disari bakiyordum ve mezun olduğum liseden bana saka olarak bulasan cocugu gordum, seslendim mi hatırlamıyorum ama bir an evime geldi, neden hic aramiyosun dedim, ariyorum ama acmiyosun ki dedi sinirli ve tripli bi sekilde, ben de dedim nasil aradin hic arama yok bende dedim ve telefonu verdim sasirdi, senin 0548 degil mi dedi, benimkisi 0534 dedim, aaa dedi yumsadi, telefonu bana verdi kaydetmem icin ama orda benim bir mesajım vardi ama cevaplanmamisti, acaba benim numarami bilmedigi icin mi yazmamisti dedim icimden, verdim geri telefonu, sonra kendimi bir an sinifta buldum, kizlar erkekler ilkokuldan liseden arkadaslar, sonra sanirim annemi kurtarmak icin anahtar lazimmis, cok kucuk anahtar, bana soruyorlardi yok diyordum, cunku bende yoktu emindim, ilkokuldan iyi yakin erkek arkadasimdan biri bak demet varsa soyle cunku sonu kotu olacak bak herkes sinirli diyordu, kizlar ayri soruyordu erkekler ayri, erkeklerin cogu disari cikti kizlarla sinifta kaldik, onlara dolu gozlerle bakiyordum, sonra bana soruyu soran arkadasim sinifa girdi ve cantani aramam lazim demet dedi, verdim ve icinden kendi anahtarliigim ve ucundan kucuk anahtar cikti sok oldum, arkadasimda uzgun gozlerle bana bakti ve gitti, donuste bana sakayla bulasan cocuk bana o kadar sinirliydiki yumruklarini sikarak girdi iceri, digerleri suratima bakmadi, birisi soru sordu, ben bilmiyordum bende oldugunu diyordum, gozumden yas akti ve uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 18 okuma
6 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 26 okuma
12 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 32 okuma
3 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 49 okuma
13 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
12 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 29 okuma
25 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 23 okuma
18 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,591 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 85 okuma
28 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
2 Kasım Rüya kategorisinde Yasin yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 22 okuma
18 Eylül Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...