Dolab ve kapi

2 beğenilme 0 beğenilmeme
15 okuma
8 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
rüyamda bir köy yemegindeyiz rüyamda yer çok tanıdık geliyor sevdiğim kişide yemekte var(ailem tarafindan onay gormuyo ve bu sevgi tek taraflı benim bildiğim kadarıyla çünkü hiç konuşmadık benimki uzaktan sevmek... ailesinin bana rızası var ama:)önünde yoğurt var bi kaç tabak var yemek yiyor bende elimde tabakla yemekcinin yanina giderken beni görüp dikkatini bana verdiğini gördüm sonra bir anda bembeyaz perdelerin uçuştuğu bir yerden sevdiğim kişiyle gülerek koştuğumuzu gördüm sonra bir anda tek başıma bir odanın içindeyim galiba evin girişi olduğum yer.bulunduğum odada hiç bir şey yok sadace tarihi temiz çift kapaklı bir ahşap dolap dışında dolab gerçekten hoşuma gitti dolabın değerli antika bir sey olduğu çok belliydi sonra dolabın kapağını açtım içinden başka bir odaya geçilen kapı var dolabın içindeki kapı dışında o odanın varlığını gösterecek hiçbir kapı yok sadace o bilen biri o odaya girilebilecek şekilde sonra dolabın içinde geçip o bilinmeyen odaya geldim oda tarihi eski kilimlerin yer döşeklerinin olduğu temiz  ve penceresi olmamasına rağmen ferah sade şatafattan uzak bir odaydı sevdiğim kişi takım elbiseyle beni bekliyordu bana bu zamana kadar neden sevdiğini söyleyemediğini sessiz kalma sebebleri falan anlattı bende keşke biraz daha erken davransaydın da bu kadar bekletmeseydin deyince sanki istediği cevabi almış gibi yüzüme şaşırmış ve dolu dolu bakıyordu bende ilk defa öyle görüyorum yüzünü ama sanki böyle her şey olması gerektiği gibiydi o odada öylece kaldık tabir ederseniz sevinirim çok uzun oldu kusura bakmayın:)lütfen hızlı yorumlarmisiniz

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11 Eylül 2017 Kahin Rüya Yorumcusu (15,202 puan) yorumladı
Rüyanız olumlu bir rüya gibi duruyor. Şüphe ettiğiniz şeylerden kurtulacaksınız, kendinizi daha iyi bir noktaya taşıyacaksınız.

İlgili rüyalar

4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 40 okuma
30 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 16 okuma
27 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,134 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...