babanin hasta oldugunu ogrenmek

3 beğenilme 0 beğenilmeme
45 okuma
29 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (330 puan) yazdı
Selam ben 26 yaşında bekar bir kızım.  Bu gece rüyamda babamın iq seviyesinin 8, yani çok düşük olduğunu öğreniyoruz bize gelen bir mektupla. Ancak biz (annem, kizkardesim ve ben) evde değiliz.  Öğrenir öğrenmez  arabayla babamın yanına gitmek istiyoruz. Arabada o kadar çok ağlıyor o kadar çok üzülüyoruz ki, babama söylediğim her laftan dolayı pişman oluyorum. Baya ağlarken uyandım.

1 yorum

2 beğenilme 0 beğenilmeme
29 Ağustos 2017 Lunar Uzman Yorumcu (25,520 puan) yorumladı
Merhaba,

Baba gibi hayatın her alanına etki eden birini görmek bir çok şey ifade edebilir. Aklıma gelenleri sizinle paylaşacağım. Yaşadığınız hayata göre bu durumlardan biri olup olmadığını ancak siz bilebilirsiniz.

Gördüğünüz rüya;

1- Hayatınızda sizi duygusal olarak etkileyen bir şeylerin iyi gitmediği endişesinin giderek büyüdüğünü işaret ediyor olabilir. Tam olarak kanıtlanmış olmasa da bunu hissediyor ve endişelenmeye başlıyor olabilirsiniz.

2- Belli bir süredir netleşmiş, devam eden bir sorun vardır ve bunu uzun zamandır içinize atıyorsanız paylaşma, birine içinizi dökme ihtiyacıınız olabilir. Belki bu sorunla artık yüzleşme vakti geldiğini düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Ama tam olarak nasıl yapacağınızdan emin değilseniz canınızı buna sıkılıyordur.

3- Böyle bir rüya bazen hak etmediğinizi düşündüğünüz bir muameleyi de işaret edebilir. "Çabalarımın karşılığı bu olmamalı" deme noktadına gelmek gibi, yanlış kişiye veya yanlış şeye emek harcadığınızı hissetmeye başlamak gibi...

4- Ender de olsa bazen gerçekten fiziki bir yorgunluğu, değişimi, bir hastalığı da işaret edebilir.

İlgili rüyalar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 20 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 31 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 41 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 58 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 32 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
6 Şubat 2017 Rüya kategorisinde Aynur yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 21 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...