Tanıdık biriyle evlilik için tanıştırılma

3 beğenilme 0 beğenilmeme
40 okuma
26 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (330 puan) yazdı
Merhaba, ben cumartesi gecesi (yani bu gece) bir rüya gördüm. 26 yaşında bekarım.
Rüyamda bilmediğim baya büyük ve geniş evdeyim. Ev baya kalabalık.  Tanisilmaya gelinmiş.  oturma odası baya kalabalık ama ben sana seslerini duyuyorum. Gençlerin çoğu mutfakta oturuyor. Bana diyorlar ki seninle tanismak üzere gelen çocuğun adı Serkan (en sevdiğim erkek ismi). Ve sık  sık duyorum bu ismi ruyamda. Biraz süre geçiyor mutfakta tanışmak için gelen çocuğu görüyorum ama bu çocukla ben üniversiteden tanışıyor ve birbirimizden hiç hoşlanmıyoruz gercek hayatta. Adı da Serkan değil İsmail. İkimiz birbirimizi gorünce  kafamızı çeviriyoruz. Daha sonra ben ev o kadar kalabalıktan girip bir dus alıyorum ve bornozla dolasıyorum evin içinde. Arkadaşlar ve kuzenler  (kiz-erkek karisik ve gerçek hayatta tanimiyorum) gel dışarı çıkalım diyorlar. Ben o vaziyette dışarı çıkıyorum geziyoruZ bir çocuk oyuncakları satan bir mağazada oturuyoruz. Sonra hadi kalkalim diyoruz ama onlar beni beklemedim önden gidiyorlar. Ben de arkadar varıyorum eve.  Ama eve vardığımda elimde yaş pasta vardı  (daha önce kendim yapmışım). Merdivenleri çıkarken arkadaslardan bir tanesini görüyorum ve bana tanışmak için gelen çocuğu övmeye başlıyor. Ben de ona istemediğimi ve neden istemediğimi açıkıyorum (cocuk fiziki olarak hiç bana hitap etmiyor ayrıca  biraz rahat ve tembel bir tip, üniversiteyi bititecek gibi görünmüyor ve çalışmaya gönlü olmayan biri -> gerçek hayatta da öyle).  Sonra elimdeki pastalarla yukarı çıkıyorum ve bir bakıyorum ki bir daha farklı ceşit çilekli pasta var. Ondan da bir dilim elimdeki tabağıma koyuyorum. Tam giderken gerçekten universiteden tanıdığım arkadaşlarla karşılaşıyorum ve bana sariliyor pastayı çok güzel yapmışsın bayıldık felan diye.
Burda uyandım :)
Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Yorumlarsınız sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

5 beğenilme 0 beğenilmeme
2 yorum 34 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
19 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Yunus Emre yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,086 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 8 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 29 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
9 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
17 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...