Tayip Erdoğanın caminin ordan yürümesi

3 beğenilme 0 beğenilmeme
14 okuma
12 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde merve yazdı
Arkadaşlarla giriş katlı evlerinde yer sofrası kurup yemeğe oturuyordu.Otururken evin karşıındaki caminin önünden Recep Tayyip Erdoğanı yürürken gördüm.Yanımdakiler onu sürekli rüyamda gördüğümü ve yolunu kesip sıkıntılarımı anlatacağımı söylüyordum.Evin dışıındaki yokuşu çıkıp ucuza parça kumaş alıyodum.

1 yorum

1 beğenilme 0 beğenilmeme
15 Ağustos 2017 Simge Lusid Rüyacı (94,898 puan) yorumladı
 
En İyi Yorum
Büyüklerinizin sözüne itibar etmelisiniz. Sıkıntılarınızı çözebilmek için yakınınızdaki büyüklere danışın.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...