Rüyada giyinmek ve kıyafetler

1 beğenilme 0 beğenilmeme
25 okuma
11 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
Rüyalardaki kıyafetler, sizin duygu durumu ve hislerinizin rüyalarda ifade edildiği bir araçtır. Başkalarına karşı ölçülü yoksa abartılı mı giyindiniz? Ayakkabılarınızı unuttunuz mu? Gömleğiniz ters mi duruyor? Pantolon lekeli mi? Giyinmiş misiniz? Uygunsuz şekilde kıyafet giyilmiş rüyaları, gerçek yaşamda  hazırlıksızlık olma duygularını yansıtır. Ters giyilen kıyafetler rol değiştirmeyi önerir. Yırtık ya da kirli bir gelinlik, hayal kırıklığına "yıpranmış" ya da "sorunlu" olan bir evlilik umutlarının ortak sembolüdür. Resmi giysiler, uyanıkken yüksek statüde olduğunu düşündüğünüz kişileri temsil eder. Aksine, serbest olanlar tam tersini temsil etmektedir. Kıyafetler sizi rüyada nasıl hissettirirse, kendiniz ve durumunuz hakkındaki duygularınızı yansıtır.

Rüyada giysi boyutu anlamlıdır. Giysiler rüyada çok büyük ise, gerçek yaşamda çok fazla şey yaptığınız ya da ayakkabıları bol geliyorsa gibi hissettiğiniz duyguları yansıtır. Kıyafetler çok küçükse, hayat uykusunda oynadığınız rolün "artık size uymaması" gibi duygularını yansıtır. Yeni kıyafetler toplumsal statüde bir değişikliğe işaret eder.

Rüyalarda görülen ayakkabılar, hayatımızdaki yönümüzün sembolleridir. Yeni ayakkabılar yeni bir durumu gösterir; Yeni bir yöne yöneldiğimizin işaretidir. Aşınmış ayakkabılar, bir çaba üzerinde çok fazla zaman ve çaba harcamış hisleri yansıtır ve tükenme veya depresyon duygularını yansıtabilir, bu konuda dikkatli olmalısınız. Bir rüyada yalın ayak olmak, belki de boşanma veya işten çıkarmanın sonucu olarak hayatınızdaki yeni bir rol hakkında kırılganlık duygularını yansıtır. İki farklı ayakkabı giymek, iki yön arasında kararsızlık olduğunu gösterir. Yüksek topuklar cinsellikle ilişkilidir.

Rüyada iç çamaşırı giyme ya da kısmen eksik giyinme hayalleri, duygusal kırılganlık hissini temsil edebilir. Bir ofiste veya iş bağlamında eksik kıyafet, hazırlıksız olma duygularını veya kişinin patronu ya da iş arkadaşları tarafından yapılan incelemeleri yansıtır. Rüyada bir eziyet durumu veya potansiyel bir sevgiliyle kısmen çıplak olmak, cazibenizin "kolayca görülebileceğini" gösterir. Hiç kimse soyunma durumunuzu fark etmezse, bu rüya aşırı duyarlı hissettiğinizi gösterir. Maruz kalmış olduğunuz duygularınızı kimse göremüyor anlamını taşır. Kendinizi daha doğru bir şekilde ifade etmelisiniz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,136 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,071 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,071 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 92 okuma
19 Eylül 2016 Rüya kategorisinde leyla.baqirova5@gmail.com yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde gamz Rüyazede (170 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
27 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
16 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 64 okuma
7 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 67 okuma
6 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 152 okuma
5 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,610 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...