Eski Sevgilimin Arkadaşı

4 beğenilme 0 beğenilmeme
58 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5,863 puan) yazdı
Rüyamda eve doğru yürüyorum yolda yürürken eski sevgilimin arkadaşını görüyorum, sigara içiyor. O beni tanımıyor ben onu tanıdığım için dikkatini çekmeden geçiyorum yanından. Onunda elinde telefon var.  Onu gizli numaradan arayıp arayıp rahatsız ettiklerini öğreniyorum. Yanından geçtikten sonra Numaramı gizliye alıp arıyorum hiç konuşmuyorum. Çok sinirleniyor.  Elimde bir sigara var, sigara eski sevgilimin arkadaşının yolda yürürken içtiği sigara ile aynı marka. O kişiyi görene kadar elimde sigara da yoktu, o kişiden sigara almadığım halde sigaram olması garip geliyor. Daha önceden​ kullandığım bir marka  olmadığı için içmekte emin değildim. Sürekli iğrenç bulma ihtimalimi düşünüyordum. eve varınca içme kararı aldım. Eve girdikten sonra annem ve babam eve geldiler. Onlar gelince içmedim. Evde televizyon izlemeye başladım. Televizyonda Şebnem Ferah'ın ölüm haberi vardı. Haberi duyunca biraz üzüldüm. Yanımda ablam vardı. Durup dururken ona Şebnem Ferah'ın kızı var mıydı diye sordum. Hafiften alay etti ve sadece 1 tane oğlu olduğunu söyledi. Odayı temizlerken Haberi izlemeye devam ettim. Haberde hayatı ile ilgili bilgiler anlatılıyordu. Haberde oğlu ile ilgili hiçbir şey anlatılmadı. Damadı ile çok iyi anlaştığı ve onu oğlu gibi gördüğü anlatıldı. Az önce kızı olmadığı söylendi​ği halde haberde damadının olması beni azıcık bile şaşırtmadı. Evden çıktım kendimi dedemin bahçesinde buldum. Bahçede bir örtünün üstünde ablam ile oturuyorduk. Ablam küçüklüğüm ile ilgili şeyler anlatıyordu. Bir şeye sinirlendiğimde Hep köprüye gidip orada kendi kendime konuştuğumu söyledi.  Aklıma "suya anlatma" geldi ve gülümseyip köprüye gittim. Köprüde biraz suya baktım. Köprüdeyken Aklıma bahçede köprü olmadığı geldi ama umursamadım. Biraz daha izleyip başka bir yere gittim. Gittiğim yerde daha önceden rüyalarıma müdahale eden  büyücüyü gördüm. O gün Uyumadan birkaç saat önce bana mesaj atmıştı bir topluluğa katılmam için, kendi kurduğu topluluğun tanıtım mesajıydı. fakat cevap vermemiştim.rüyadayken Cevap vermediğim için Onu gördüğümü düşündüm.  Biraz şüpheyle yanına oturdum. Kendi telefonumu açtım. O büyücünün biriyle mesajlaştığını gördüm. Mesajlaştığı kişi bir topluluk hakkında soru sordu o büyücüye. O büyücü de o topluluğun insana bir şey katmayacağını, Orada sadece hastalıklı sapıkça eylemlerin vb Yapıldığını anlatıyor. Diğer masada o büyücünün başka bir arkadaşı var. Arkadaşının fotoğraf çektirdiğim görüyorum. Onu görünce iyice şüphem artıyor. Sonra uyanıyorum

1 yorum

1 beğenilme 0 beğenilmeme
10 Ağustos 2017 Simge Lusid Rüyacı (94,772 puan) yorumladı
Rüyalanırız çok renkli. :) Her biri film gibi.
10 Ağustos 2017 Laputa Rüya Tabircisi (5,863 puan) düş-ünceledi
Teşekkür ederim :))

İlgili rüyalar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
31 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (94,772 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 24 okuma
24 Haziran 2017 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
24 Şubat Rüya kategorisinde Celil yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 15 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 34 okuma
26 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 53 okuma
11 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...