Hoşlandığım kızın bebeğe adımı vermesi

5 beğenilme 0 beğenilmeme
31 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde er.koray yazdı
Benim hoşlandığım bir kız var.Uzun zamandır içimde saklıyorum,kendisine bir türlü söyleyemedim. Ailece tanışıklığımız da var.
Rüyamda onu görüyorum kucağında bir erkek bebek var. Abisinin çocuğu olduğunu söylüyor ve ismini benim ismimi verdiğini söylüyor.
rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

2 Yorum

2 beğenilme 0 beğenilmeme
29 Mayıs 2017 Dream Uzman Yorumcu (24,985 puan) yorumladı
Sevgili er.koray,
Eğer gördüğünüz rüya sırasında hoşlandığınız kıza olan hislerinizi de duyumsayabildiyseniz, vakit kaybetmeden kendisine açılın derim. İçinizde tutmanızın ne size ne de ona bir faydası olur. Kendisine açıldığınızda ise işleri kader halledecektir. Olacağı varsa olur, olmazsa da olmaz. Su yolunu bulur sevgili er.koray. Sevgiyle...
2 beğenilme 0 beğenilmeme
29 Mayıs 2017 Simge Lusid Rüyacı (95,758 puan) yorumladı
belli ki bu kişiye karşı olan hisleriniz güçlü, ancak henüz konuşulmamış olması nedeniyle karşılıklı olup olmadığını bilmiyorsunuz, galiba konuşmaya da niyetiniz yok, rüyanız sizin umudunuz belki, sizi çok önemsemesini hiç unutmamasını diliyorsunuz, madem bu kadar önemli, elinizden gelenin en iyisini yapın.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,076 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
14 Ekim Rüya kategorisinde Melekannesi yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
29 Eylül Rüya kategorisinde Hatice yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
5 Eylül Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 15 okuma
16 Ağustos Rüya kategorisinde Ece akın yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 61 okuma
8 Ağustos Rüya kategorisinde Sibel yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
26 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...