Dini bir rüya

4 beğenilme 0 beğenilmeme
10 okuma
27 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
rüyam şöle ki ben cok etkilendim. rüyamda şiddetli yağmur yagacağı söyleniyor ve havada birleşen yagmur damlalarını görüyorum ve telaşa kaplıp bir sağa bir sola kosturuyorum. sonra herkes köyün tepesine toplanıyor kadınlar cocuklar erkekler. eger cok yagarsa nuh a.s tufanı gibi gemilere binmek için gemiler orda mevcut ama sonra cıkıyoz ve dayanıksız gemi yıkılıyo.sonra insanları cadır gibi sığınaklarda beklerken görüyorum.erkekler bi yerde kadınlar bi yerde sonra deniliyoki çocukları olan alsın ve ben oğlumu alıyorum.bu arada abimide görüyorum.sonra tepeye cıkıp beklemeye başlıyoz.sular yükselmeye başlıyo. sonra biri hoca biri talebe ellerinde biri zarf ve dergi gibi bişe bize dagıtıyolar ama zarfın peygamberimizden geldiğini söylüyolar ve yağmurdan ıslanmış zarfı acıyorum ve güzel kokuyo ama içindekileri okumuyorum karısık yazılar.sora efendimizi tepede görüyorum sonra elleriyle suları döküyor ve kurtuluyoruz. birde siyah sakallı oldugunu görüym . canım efendim diyorum ve yanına gidiyorum.sonra isteyen gitsin diyolar ben gitmiyorum ve coğunluk kadın ve 5-6 yaş cocuklar kalıyo. babamda bana rüyamın öncesinde başına gelecek var diyo... rüyam böle ben cok etkilendim normal rüya gibi değildi

1 yorum

1 beğenilme 0 beğenilmeme
27 Mayıs 2017 Dream Uzman Yorumcu (24,985 puan) yorumladı
 
En İyi Yorum
Oğlunuz ya da çocuğunuz kadar yakın bildiğiniz biriyle ilgili aklınızda bir şeyler olabilir. Onun hayatına yön verecek bir şeyler belki. Fakat aklınızı kurcalayan engel ya da sorunların varlığı da ayrı bir düşünme sebebi. Kafanız karışık ve yardıma ihtiyacınız var gibi. Bu yardımı da çok güvendiğiniz birinden bekliyorsunuz. Gemilere binmeyip tepeye çıkmanız, işlerin yolunda gitmesi için kendinizi garantiye almak istemenizdendir. Beklediğiniz güzel haberler ve manevi yardım size gelecek umarım. Ve çok aydınlık bir döneme gireceksiniz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 15 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 42 okuma
2 Ocak 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyakar (2,633 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 24 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 66 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Remziye yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
28 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Emre yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
16 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 15 okuma
6 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Ayşe nur yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 34 okuma
16 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Asker yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 26 okuma
15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...