Rüyamda yılan ve damacana

4 beğenilme 0 beğenilmeme
22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Emre yazdı
Öncelikle merhaba.Bu sabah garip bir rüya gördüm internette araştırdım fakat istediğimi bulamadım.Daha doğrusu benim gördüğüm rüya çok değişikti.Hemen anlatayım.Rüyamda bir yılan vardı ve o yılanı bii yerden bir yere taşımam gerekliydi.Öncelikle korktum ve yapamıyacağımı zannettim.Ama sonra cesaretimi toplayarak yılanı sırtımda bir yerden bir yere taşıdım.Ama yılanı bi nesne içinde sırtımda taşıdım.Bana zarar gelmemesi için,bu nesne bir su içi boş damacanaydı ve 2 taneydi.Bu iki damacanın ağızları birbirine denk gelicek şekildeydi ve bağlı değillerdi birbirlerine ve düşmüyolardı sırtımdan.Sonra yılanı taşıdıktan sonra bu 2 damacanayı yere bıraktım ve yılanın bu 2 damacananın ağızlarının birleştiği yerden çıkamya çalıştığını gördüm ve rüyam burda son buldu.Bu rüyam hakkında yorumda bulunabilecek olanlar varsa lütfen yorumlasınlar merak içindeyim.Teşekkürler...

1 yorum

2 beğenilme 0 beğenilmeme
25 Mayıs 2017 Dream Uzman Yorumcu (24,985 puan) yorumladı
 
En İyi Yorum
Emre merhaba,
Aslında hiç de zor ve korkutucu olmayan bir şey sizi çok korkutuyor ve başaramamak endişesi içinde bu durumu gözünüzde büyütüyorsunuz. Lütfen cesaret! Bir kez başladı mı nasıl da kolay olduğunu göreceksiniz :)

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,086 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
25 Ekim 2018 Aygül yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Barış yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 Ocak Rüya kategorisinde Yunus yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
5 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Medine yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...