Rüyamda iğnelerle içimdekini çıkarıyorlar

4 beğenilme 0 beğenilmeme
32 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Serap yazdı
Bahçe içinde villa gibi bir evimiz var çok camlı ve dışarısı yağmurlu , evde bebeğim ben ve eşim var ben kendimi iyi hissetmediğim için eşime beni yalnız bırakmamasını söylüyorum. aşağı iniyor yukarı çıkıyoruz , daha sonra çalıştığım yerdeki avukatlarımdan biri ve yanında 2 bayan birini tanıyor diğerini tanımıyorum eve geliyorlar. bana elini uzatıyor tokalaşmak için ben tam tokalaşacakken elinde iğne olduğunu görüyorum elimi geri çekiyorum ama elimi çekmemle beraber her iki elime bir sürü iğne dikiş iğnesi gibi iğneler batırıyorlar. aslında batırmak değil oyuyorlar resmen ben yüz üstü yere yatıyorum. eşim müdahale etmeye çalışıyor durduruyorlar içimdekinin bu şekilde çıkacağını söylüyorlar ben bu arada afedersiniz böğürüyorum ama bu sırada yüzümün çok kötü bir hal alarak çevreme baktığımı hissediyorum. kısa bir süre sonra ayağa kalkıyorum tanıdığım bayan canımın acıyıp acımadığını soruyor ama sanki hiçbir şey olmamışcasına acımadığını söylüyor ve elimdeki iğneleri çıkarıyorum. Elimde bir şey yok daha sonra tanımadığım bayan (normalde oğlum var) bebeğimi göstererek Ecrin isterse bu evden çıkın ama o rahatsa sıkıntınız yok diyor. yani tehlikeyi bebeğimizin hissettiğini söylüyor. Ama sorun bende bebek değil diye kadının yüzüne bakıyorum ama inadına yüzünü yere indirmiş ve asla yüzüme bakmıyor . Daha sonra ben bebeğimi uyutmak için yukarı çıkıyorum ellerime bakıyorum iğnelerin battığı yer oyuk ve kan dolu dokunsam oluk oluk kan akacak durumda ama dokunmuyorum bu arada uyandım ve çok etkilendim lütfen yorumunuzu bekliyorum

1 yorum

1 beğenilme 0 beğenilmeme
24 Mayıs 2017 Dream Uzman Yorumcu (24,985 puan) yorumladı
 
En İyi Yorum
Sevgili Serap,
Bebeğiniz sizi hem inanılmaz mutlu etmiş hem de çok yoruyor değil mi? Aslında sizin durumunuz çok ince ve nazik bir konu. Lütfen bebeğinizle ilişkinizi akışına bırakın. Onun yüzünden hayata geç kaldığınızı düşünürseniz bu durum bebeğinizle aranızda bir savaş demek olabilir ve bebeğiniz sizin düşüncelerinizi hisseder. Bundan emin olun. Diğer yandan bebeğinizi o kadar seviyorsunuz ki, o sizin başınıza gelebilecek en güzel şey. Bunun da farkındasınız. Lütfen ikilemlerden kurtulup, bebeğinizin tadını çıkarın. Sevginizi hissetmesini gölgeleyecek tavırlardan kaçının. Tüm işleriniz bekleyebilir fakat bebeğiniz bir daha şimdi olduğu gibi olmayacak. Ailenizle bir ömür huzur dilerim. Sevgiyle.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 63 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 29 okuma
24 Eylül 2017 Rüya kategorisinde marsinkizi Rüyazede (381 puan) yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 15 okuma
15 Haziran 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
4 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde aleyna yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 22 okuma
7 Şubat Tabir kategorisinde serenad Rüyazede (140 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...