Rüyada bebek görmek yorumları

5 beğenilme 0 beğenilmeme
223 okuma
11 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
Rüyadaki bebekler sıklıkla doğum döngüsü ve ebeveynlik sorumluluklarıyla ilgili gerçekçi endişeleri yansıtırlar. Bu koşullar yoksa ya da geçmiş hayata (örneğin çocukları yetiştirmiş bir ebeveyn) ait değilse, bebeklerin ortaya çıkışı veya doğum yapma hayalleri yeni meslek veya iş projeleri için bir metafor işlevi görebilir; Romantik bir ilişki ya da kişiliğin gelişen bir yönü için simgeler olabilir. Buna karşılık rüyada görülen, ikizler ve üçüzler, rüyayı görenin gerçek yaşantısında sırasıyla iki ve üç meseleyi veya endişeyi temsil edebilir.

Terk edilmiş bebek görmek: Annelik sorumluluklarına henüz hazır olmayan kadınlar arasında ortak rüyalardandır. Rüyada bir bebek var, ancak rüyayı gören, çocuk için kasıtlı bir ihmal gösterir. Rüyayı gören kişi  çocuk sahibi olmak için toplumsal baskılara direniyor ya da kariyer, mali ya da duygusal nedenlerden ötürü hazırlıksız olduğundan dolayı kazara hamilelikten korkuyor olabilir.

Rüyada Ölen bebek: Gerçek anlamıyla alınmaz genelde gerçek hayatta yeni bir proje veya ilişki olduğunda duyulan endişeleri yansıtan ortak bir semboldür. Bir rüyadaki ölü doğan bir bebek, "doğmamış" bir projenin ya da ilişkinin hiçbir zaman "doğmayacağı" endişesini yansıtır.

Rüyada bebeğin ortadan kaybolması: Bir kürtaj, düşük veya bir çocuğun ölümünden sonra görülen ortak rüyalardandır. Bebek var, fakat aniden kayboluyor. Yakın zamandaki benzer bir travmayı yansıtır.

Mutlu bebek görmek: Genellikle anne olmayı bekleyen ya da anne adayları tarafından sıkça yaşanan çok güçlü, gerçek rüyalardır. Annenin doğmamış çocuğuyla derin bağlar kurduğunu gösterir.

Rüyada İhmal edilmiş bebek: Annelik sorumlulukları konusundaki  kaygıları yansıtan , genç anneler arasında görülen ortak rüyalardır. Daha tecrübeli annelerde, ihmal edilen bebeklerin rüyaları kişinin eşi ile ilişkisinin ihmal edildiğini sembolize edebilir (ilişkinin meyveleri). Ayrıca, kendisinin ihmalini de sembolize edebilir: Düşler, bilinçaltı çocuğuna bakmaz.

Rüyada Konuşan bebek: Yeni olmuş veya bebek bekleyen anneler arasında görülen ortak rüyalardır. Rüyada, anne ve yeni doğan bebek akıcı bir şekilde sohbet edebilir. Bu rüyalar yeni bir annenin çocuğuyla iletişim kurma arzusunu ifade eder. Konuşmalar genellikle derin değildir ve annenin zihnini işgal eden rutin düşünce, fikir ve endişeleri ifade edebilir.

Rüyada bebek için hazırlıksız olduğunu hissetmek: Gebe kalmaya çalışan çiftler arasında görülen ortak rüyalardır veya tıbbi komplikasyonlar yüzünden gebe kalmada zorluk çeken kişiler tarafından sıkça görülür. Rüya, okulda veya kolejde sınava girmek için hazırlıksız olmayı simgeler. Rüyayı gören testi geçip ebeveynliğe geçiş yapacak mı? gibi duygular barındırır.

Rüyada Yaralı bebek: Beklenen bir proje (kariyer veya iş geliştirme) tehlikede mi? Yaralı bebekler aynı zamanda "ölmek" tehlikesiyle karşı karşıya olan sorunlu ilişkileri sembolize edebilirler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 58 okuma
1 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 36 okuma
6 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
31 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 105 okuma
29 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 27 okuma
29 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 84 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 53 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 15 okuma
4 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Hazal yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
11 Şubat 2018 Tabir kategorisinde Ece yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...